ПЛАТІЖНА ПОЛІТИКА

Дана Платіжна політика регулює питання, що стосуються можливих способів оплати на сайті, який розміщений на домені https://pro100seo.com та його під доменах (далі – Сайт). Всі терміни, які використовуються в цій Політиці, мають значення, надане їм в Угоді користувача. Дана Політика є невід’ємною частиною Угоди користувача (активне посилання).

Натискаючи кнопку «Я ДАЮ ЗГОДУ» або продовжуючи користуватися сайтом, Ви погоджуєтесь з Платіжною політикою.

Загальні положення.

Сервіси та матеріали Сайту носять інформаційно — рекламний характер. Детальна інформація щодо умов користування сервісами Сайту вказана в Угоді користувача.

Ви маєте доступ до платних сервісів та матеріалів Сайту та можете отримувати додаткові послуги пропонуємі Сайтом.

Вартість платних послуг Сайту встановлюється в залежності від комплексу послуг, виходячи з вартості, яка вказана в розділі Сайту «Услуги» або визначається за домовленістю Сторін.

Сплата вартості послуг є підтвердженням узгодження вартості та прийняття Угоди користувача.

Умови здійснення оплати.

При здійсненні оплати за послуги ви погоджуєтеся надати нам дійсні платіжні дані.

Оплата за послуги може здійснюється в два етапи: передоплата 50% від вартості послуг до початку надання послуг, і остаточний розрахунок по факту надання послуг або в іншому порядку.

Просимо взяти до уваги, що розрахунки за послуги здійснюються в національній валюті України – гривні.

Ви сплачуєте встановлену нами плату шляхом перерахування коштів на вказані реквізити через сервіси інтернет еквайрінга, зокрема, але не виключно сервіс-провайдер FONDY, який здійснює прийом карт таких платіжних систем, як Visa, MasterCard, а також клієнт-банк Приват24.

Для вашої зручності ми надаємо вам можливість здійснювати транзакції, використовуючи цілий ряд різних джерел фінансування, таких як кредитні та дебетові карти, інші способи оплати.

Зверніть увагу, що ми можемо користуватися послугами сторонніх платіжних процесорів для обробки ваших платежів.

Перед проведенням платежу уважно вивчіть відомості про транзакції, оскільки загальна вартість може включати в себе комісію, податки, збори та інші обов’язкові платежі, встановлені третіми особами, які ви зобов’язані будете сплатити.

Зверніть увагу, ми не збираємо і не зберігання платіжних даних разом з іншою інформацією про транзакції. Перед проведенням платежу додатково ознайомтеся з Політиками відповідних платіжних систем. У разі проведення процедури повернення коштів, відповідно до розділу 5 даної Політики, дані про Користувача, які будуть необхідні для оброблення заявки на повернення коштів будуть збиратися та зберігатися згідно до Політики конфіденційності.

Якщо ви не досягли повноліття, ви можете зробити покупку, використовуючи той чи інший платіжний метод, тільки з дозволу одного з ваших батьків або опікуна.

При здійсненні платежу ви даєте нам (і нашим спеціальним платіжним системам) дозвіл списувати повну суму з платіжних даних, які ви вказуєте для операції. Ви також повинні надати нам дозвіл на збір і зберігання платіжних даних разом з іншою інформацією про транзакції. Крім того, ми можемо використовувати певні сервіси поновлення реквізитів платіжних карт, доступність яких залежить від емітента, щоб інформація, що зберігається у нас щодо платіжних даних завжди була актуальною.

Якщо операція списання грошових коштів призводить до овердрафту або стягування з вас інших банківських зборів, ви самостійно відповідаєте за вказаними зобов’язаннями перед банком.

Коли ви використовуєте будь-який спосіб оплати, ви заявляєте і гарантуєте компанії Адміністратору, що:

a. ви є законним власником такого способу оплати і маєте право використовувати його;

b. спосіб оплати, що вами використовується є дійсним;

c. використання такого способу оплати та ініціювання платежів в здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Заходи, які ми маємо право здійснювати.

Ми можемо відмовити вам в праві здійснювати платежі у будь-який час на свій розсуд.

Ми можемо скасувати будь-яку транзакцію, якщо нам здасться, що вона порушує дану Платіжну політику або Угоду користувача, або така відміна може запобігти фінансовим втратам.

Щоб уникнути фінансових втрат, які ви або ми можемо понести, ми маємо право на певний час відстрочити проведення платежу, обмежити можливості використання платіжних даних для транзакції або можливість здійснення платежу .

Щоб уникнути фінансових втрат, які ви або ми можемо понести, ми маємо право зв’язатися з емітентом або джерелом ваших платежів, правоохоронними органами або зацікавленими третіми особами (в тому числі іншими користувачами), і обмінятися з ними інформацією про будь-які платежі, що мають до вас відношення, у разі наявності припущення, що це дозволить уникнути фінансових втрат або порушенню закону.

Ми залишаємо за собою право припинити або призупинити використання вами платних послуг в будь-який час і з будь-якої причини без будь-яких зобов’язань.

Політика обробки ваших персональних даних та інформації, яка передається, визначається нашою Політикою конфіденційності (активне посилання).

Умови повернення коштів.

У разі виникнення претензій щодо якості та/або обсягу наданих послуг або бажанні зупинити надання послуг до кінця встановленого терміну, Користувач повинен написати обґрунтований лист у вільній формі з наданням причин і доказів, на електронну адресу support@pro100seo.com. Скарга буде розглянута протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту її отримання, і в разі її задоволення з нашого боку буде проведено перерахунок і повернення оплати.

Термін гарантійного періоду становить 14 днів від дати здійснення попередньої оплати.

Всі повернення грошових коштів здійснюються за допомогою переказу грошової суми на зазначену Користувачем карту VISA / MASTERCARD протягом 2 тижнів після задоволення скарги. Ми утримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.

Додаткові умови.

Якщо вам не вдається зробити платіж через технічні проблем або перебої, ви можете спробувати зробити платіж по закінченні деякого часу.

Якщо у вас з’явилися підозри про те, що під вашим обліковим записом була здійснена невирішена чи інша неналежна операція, ви зобов’язані негайно повідомити нас для запобігання фінансових втрат. У разі пропуску вами з моменту списання коштів 30-денного терміну подання відповідного повідомлення або скарги ми маємо право відмовити вам у розгляді будь-яких претензій до нас в зв’язку з тими чи іншими операціями в повному обсязі.

Наша Угода користувача поширюється на використання вами функцій проведення платежів. У разі будь-яких протиріч між справжньою Платіжною політикою і Угодою користувача переважну силу має Платіжна політика.

Ми можемо внести зміни в Платіжну політику в будь-який час і без відповідного повідомлення в межах, встановлених законом. Кожна транзакція регулюється тією редакцією Платіжної політики, яка діє на момент підтвердження вами такої транзакції.

У разі вашої незгоди з внесеними змінами, ви зобов’язані відмовитися від відвідування сайту, або окремих його сервісів і припинити користування ним (ними).

Питання, скарги та пропозиції, пов’язані з використанням Сайту та здійснення платежів, необхідно надсилати на адресу: support@pro100seo.com